Taksi
*
Istanbul Hava Durumu
hit tracker
$ DOLAR
ALIŞ
tle>Sayfa YTL
SATIŞ
untuleneme YTL
€ EURO
ALIŞ
tle>Sayfa G YTL
SATIŞ
runtuleneme YTL
q
e-devlet
e-devlet
| FAALİYETLER |
 
KORSANLA MÜCADELE ; Taksi Durağımız yıllardır taksicilerin kanayan yarası korsan taksilere karşı her türlü mücadeleyi kendi çapında gösterek bu konuda yapılan her türlü faaliyete de destek vermektedir. Konu ile ilgili geçtiğimiz günlerde ilgili dernek başkanın yapmış olduğu açıklamaya burada yer vererek sizleri bilgilendirmeyi görev biliyoruz. Devamı »

YENİ DURAĞIMIZ ; Daha önce ki yıllarda taksi durağı olarak belediyeden kiralık kullandığımız
ofis, belediye ile olan iyi dialoglarımız sayesinde Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Sn. Dr. Erhan Erol'un taksi durağı olarak bizlere temin ettiği Küçükköy Merkez Camisi altındaki yeni yere taşınmıştır. Kiracısı olduğumuz eski taksi durağı ofisinin tapusu da bedeli karşılığı ihale yoluyla devralınmıştır. Yönetim olarak devralınan eski ofisin toplantı salonu olarak kullanılması kararlaştırılmıştır. Toplantı Salonu olarak gerekli düzenlemeleri yapılan ofis, üyelerimizle birlikte gerekli bilgilendirme toplantıları ve bunun gibi faaliyetler için kullanılma açılmıştır. Bu süreçte, bizden gerekli desteklerini eksik etmeyen Belediye Başkanımıza teşekkürlerimizi sunarız.
Yönetim Kurulu Başkanı / Memduh YAPRAK
 
EĞİTİM ; Yönetim Kurulu Üyelerimiz, aynı zamanda GOP Şöförler Odası Yönetim Kurulu Üyesi olması sıfatıyla, Antalya'da düzenlenmiş olan İSTESOB "Hizmet Eğitim Semineri" ne katılarak sertifikalarını İSTESOB Başkanı Sn. Faik YILMAZ'dan teslim almışlardır. Görünümler »

HALKLA İLİŞKİLER ; Rumeli TV Taksi programı yayınına katılan Yönetim Kurulu Başkanımız Memduh YAPRAK ve şöförlerimiz arasından örnek şöför olarak seçilen Abdullah ÖZDEN ödülünü Rumeli TV'de başkanımızdan alarak, bu vesileyle Durağımızın Halkala İlişkiler Sorumlusu olarak yetkilendirilmiştir. Görünümler »
 
istesob
www.istesob.org.tr
guncel
hizmet
ISTESOB
Tüm Hakları Saklıdır. © İstanbul Küçükköy Öz Taksi - 2011
e-devlet